Małopolska Aktywnie Zimą. Oto ósmy, ostatni odcinek magazynu narciarskiego. Zobaczcie i dajcie się ugościć w Małopolsce!

Kolej krzesełkowa na Kasprowy Wierch w tle panorama Tatr
Na Kasprowy Wierch, a może do Witowa? Gdzie wybrać się, aby pozjeżdżać na nartach, a gdzie by na nich pobiegać? Które miejsca nadają się na wyprawy skitourowe, a które na niespieszny spacer? Czym kuszą podniebienia regionalne karczmy? O tym wszystkim w magazynie „Małopolska Aktywnie Zimą”, którego producentem jest Małopolska Organizacja Turystyczna. 23 lutego odbyła się premiera ósmego, ostatniego już odcinka. Czym tym razem kusi Małopolska? Zajrzyjcie na Facebook Małopolskiej Organizacji Turystycznej i na visitmalopolska.pl. Bądźcie z nami!

Wszystko czego dusza zapragnie

Co takiego ma w sobie Tylicz, że tak chętnie – szczególnie zimą – odwiedzają go turyści? Czy Krynica-Zdrój, jeden z najpopularniejszych polskich kurortów, ma jeszcze jakieś tajemnice do odkrycia? Tego dowiedzieliście się z pierwszego odcinka "Małopolski Aktywnie Zimą". W drugim programie odkrywaliśmy uroki zimy w Czarnym Groniu w Rzykach, na Mosornym Groniu w Zawoi oraz w malowniczym świecie Winter Kingdom w zatorskiej Energylanii. Trzeci magazyn poświęcony był podhalańskim atrakcjom – wybraliśmy się w nim na Kotelnicę BiałczańskąBanię, Kaniówkę, Horników Wierch i Rusiński Wierch.

Czwarty odcinek zimowego magazynu gościł na Długiej Polanie w Nowym Targu, Centrum Narciarstwa Biegowego Gorce w Klikuszowej. Ruszyliśmy także Śladami Olimpijczyków na Turbacz, a także pokonaliśmy Bramę w Gorce w Waksmundzie. W piątym odcinku zabraliśmy Was w Beskid Wyspowy – do Kasiny Wielkiej do ośrodka Kasina Ski & Bike Park oraz do Moped Retro – Muzeum Motorowerów, a także na trasy biegowe wokół Mogielicy, najwyższego szczytu Beskidu Wyspowego. Zaglądnęliśmy też na trasy zjazdowe w ośrodkach Limanowa-SkiLaskowa-Ski, a także w Beskidzie Niskim    

Od 16 lutego – na Facebooku Małopolskiej Organizacji Turystycznej – zajrzeliśmy do Jurgowa, Czorsztyna i Szczawnicy, a od 23 lutego do Witowa oraz w Tatry. I tym razem prezentujemy malownicze nartostrady oraz miejsca idealnie nadające się niespieszne spacery. Będzie coś dla ducha oraz wyjątkowe pokusy dla ciała. Razem z nami będziecie mogli szusować i biegać, odkryjecie również urok samotnej wędrówki, urzekające piękno natury otulonej zimową szatą, a może również poczujecie gorącą atmosferę term. W ten sposób razem z Wami aktywnie odkrywamy Małopolskę.

 

Baner Małopolska Aktywnie ZImą

„Małopolska Aktywnie Zimą” – w każdy piątek

Osiem odcinków magazynu „Małopolska Aktywnie Zimą” już za nami. Choć kończymy już tę niezwykłą serię programów, to nie oznacza to oczywiście końca zimy. Zapraszamy do Małopolski i na Facebooka Małopolskiej Organizacji Turystycznej. oraz na visitmalopolska.pl. Aby móc delektować się wyjątkowymi atrakcjami Małopolski wystarczy kilka minut – w domu lub podróży.

Co tydzień zapraszaliśmy w inny rejon regionu. W ten oto sposób w ciągu ośmiu tygodni poznaliście cudowną mozaikę wypełnioną zimowymi atrakcjami Małopolski. Te kilka minut na ekranie wciąż mogą stać się wyjątkową inspiracją do odwiedzin Małopolski – podczas jednodniowej, weekendowej, a może nieco dłuższej wyprawy.

W programach było oczywiście miejsce także na nowości, a więc na to wszystko, co Małopolska przygotowała dla Was w tym sezonie zimowym. Zajrzeliśmy już m.in. do Centrum Narciarskiego Master-Ski, ośrodka Słotwiny Arena i na Jaworzynę Krynicką, odwiedziliśmy tajemniczą Krainę Śpiącego Wulkanu, bajkowy świat Winter Kingdom w Energylandii, stoki w Rzykach i Zawoi, Białce Tatrzańskiej, Bukowinie Tatrzańskiej, Kasinie Wielkiej, Limanowej i Laskowej, Czorsztynie, Jurgowie i Szczawnicy, a także w Witowie i na Kasprowym Wierchu.

Małopolska – duża dawka emocji i wiedzy

Obserwując profil Małopolskiej Organizacji Turystycznej, a także zaglądając na stronę visitmalopolska.pl, zawsze będziecie na bieżąco z nowinkami oraz aktywnościami. I tylko przypominamy, że w turystycznym sercu Polski, jakim bez wątpienia jest Małopolska, zimą odnajdziecie ponad 160 km świetnie przygotowanych nartostrad, blisko 60 stacji i ośrodków narciarskich, setki kilometrów tras biegowych i spacerowych, baseny termalne oraz urocze hotele i pensjonaty, karczmy z wyszukanymi tradycyjnymi potrawami, ale także smaki bardziej współczesne oraz cudownej urody widoki.

Z nami byli specjaliści i eksperci. Podpowiadali nie tylko jak aktywnie, ale przede wszystkim bezpiecznie wypoczywać w regionie. Z programów można było dowiedzieć się, np. które stoki są bardziej przystosowane do dzieci, a które do zaawansowanych narciarzy, jakimi wyciągami dysponują stacje i jaką mają ofertę. Oczywiście prezentowaliśmy również bezcenne małopolskie perły, m.in. te nanizane na Szlak Architektury Drewnianej, a znajdujące się na liście UNESCO, ale także niezwykłe muzea, malownicze warownie i zamki oraz wszystko to, co lubią najmłodsi poszukiwacze przygód.

Dziękujemy, że byliście z nami w każdy piątek o godz. 18 na Facebooku Małopolskiej Organizacji Turystycznej. Mamy nadzieję, że nowy magazyn narciarski „Małopolska Aktywnie Zimą” dostarczył Wam wyjątkowych inspiracji. Zapraszamy przed ekrany!

"Małopolska Aktywnie Zimą" – odcinek 1

"Małopolska Aktywnie Zimą" – odcinek 2

"Małopolska Aktywnie Zimą" – odcinek 3

"Małopolska Aktywnie Zimą" – odcinek 4

"Małopolska Aktywnie Zimą" – odcinek 5

"Małopolska Aktywnie Zimą" – odcinek 6

"Małopolska Aktywnie Zimą" – odcinek 7

Multimedia


 
Download free VisitMałopolska app
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>
   

Related Assets